GKS GieKSa Katowice - Unia Kosztowy 4:4

W czwartek nasza drużyna rozegrała zaległe spotkanie z liderem tabeli Unia Kosztowy. Trener Tomasz Kąkol wybrał na to spotkanie dziewiątkę zawodników którzy mieli walczyć na boisku o zwycięstwo z liderem tabeli. Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Zagrali jeden z lepszych meczy sezonu, a walkę i zaangażowanie było widoczne na każdym kawałku boiska. Jedna i druga drużyna grała otwarty mecz. Akcję były bardzo efektowne i nie brakowało walki. Zgromadzeni kibice emocję przeżywali do samego końca, gdyż do ostatniego gwizdka sędziego nie było wiadomo czy jakaś drużyna nie przesądzi o zwycięstwie. Mieliśmy kilka zmarnowanych akcji i jest mały niedosyt z remisu, ale z takim przeciwnikiem i otwartą grą i tak wielkie gratulację dla całego zespołu.

Dziękujemy za walkę i pokazanie charakteru prawdziwego sportowca.

GKS GieKSa Katowice – Unia Kosztowy 4:4

Bramki – Aleks Kartaszow x2, Szymon Kurek i Bartosz Popenda

SKŁAD - Patryk Krzyżek, Szymon Kurek, Krzysztof Łapot, Maciej Wrona, Aleks Kartaszow, Julia Raczyńska, Mateusz Pietrowski, Wiktor Kostka, Bartosz Popenda