GKS GieKSa Katowice vs KS GTV Stadion Śląski

IV liga Katowicka Młodzik Młodszy D2, rocznik 2005

W 10 kolejce GieKSiarze z rocznika 2005 podejmowali na własnym boisku lidera drużynę Stadionu Śląskiego. Po ostatnich kilku słabych spotkaniach wszyscy czekaliśmy na przełamanie i pokazanie charakteru naszej drużyny, co zawsze było naszą siłą. Już w pierwszej minucie po bardzo dobrej akcji Szymona Kurka, który zamieszał w obronie gości i wyłożył Aleksowi piłkę sam na sam zdobywamy bramkę na 1:0. Atakujemy dalej, ładnie przesuwamy i kontrolujemy grę. Niestety jeden błąd w obronie powoduję że tracimy bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienia i schodzimy na przerwę przy remisie 1:1.

Druga połowa rozpoczyna się kolejna szybką akcję w naszym wykonaniu, uderzenie na bramkę, dobitka i bramkarz gości łapie piłkę już za linią bramkową. Bramkę dla nas zdobywa Szymon Kurek. Kolejne minuty to w większości gra w środkowej strefie boiska. Goście wiedzą że mają coraz mniej czasu i atakują nas coraz bardziej. Staramy się nie dopuścić do oddawania strzałów, a te które wychodzą na bramkę pewnie broni nasz bramkarz Patryk Krzyżek. Niestety już w doliczonym czasie przeciwnik przejmuję piłkę, oddaje uderzenie i w zamieszaniu pod naszą bramką tracimy drugiego gola. Jeszcze rozpoczęcie od środka i sędzia kończy spotkanie.

Mecz mógł się wszystkim podobać. Akcję z jednej i drugiej strony. Końcowy wynik trzymał w niepewności do ostatniego gwizdka. GieKSiarze w końcu pokazali wolę walki, zaangażowanie i to co jest u nich największą siłą – JEDNA WSPÓLNA DRUŻYNA – JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO !!!!!! BRAWO CZEKAMY NA KOLEJNE MECZE !!!!!

GKS GieKSa Katowice vs KS GTV Stadion Śląski 2:2 (1:1)

Bramki: Kartaszow, Kurek

GKS: Krzyżek, Łapot, Raczyńska, Pietrowski, Jarosz, Kurek, Kartaszow, Kostka, Popenda, Barnach, Kurtok, Teodorowski.