GKS Katowice II - Rozwój Katowice II

W pierwszym meczu Ligi Orlików Starszych 2005 E1 nasza drużyna pewnie pokonała zespól Rozwoju II Katowice 9:0. Spotkanie od samego początku było kontrolowane przez naszą drużynę. Już w 2 minucie Kaczor ( Szymon Kurek ) zdobył przepiękną bramkę z przewrotki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krzysia. Kolejne minuty to gra w środkowej części boiska i atakowanie bramki rywala. W 20 minucie błąd popełnia bramkarz gości, piłkę przejmuje Michał Pardela, który podaje do Oliwiera Jarosza, a ten strzela na 2:0. Kolejną bramkę w 27 minuciezdobywa Alex Kartaszow strzałem w długi róg. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0 dla naszego zespołu.

Przerwa się przydaje bo temperatura powietrza przekracza ponad 30 stopni. Wiadra z wodą i polewanie głowy dają chwilę odpoczynku. Rozmowa z Trenerem i zaczynamy drugą połowę.

Od samego początkuprzejmujemy kontrolę i już w 33 Kaczor po indywidualnej akcji zdobywa bramkę na 4:0. W 46 minucie mamy kolejne trafienie. Tym razem Krzysiu Łapot z rzutu wolnego strzela gola. Nie czekamy długo żeby kolejne trafienia zaliczył Kaczor który ma dzisiaj wyśmienitą formę. Jego bramki padają w 51 i 53 minucie. Przy pierwszej bramce podaje Julka Raczyńska, a przy drugiej asystuje Maciek Wrona. Maciek również zalicza bramkę po błędzie bramkarza i obrońcy drużyny gości. Brawo Maciek, zawsze gra się do końca. Na sam koniec ponownie Kaczor strzela na 9:0 po bardzo ładnej akcji z Julką, gdzie w połowie przeciwnika bardzo ładnie kilka razy wymienili piłkę między sobą.

Brawo Drużyna za pokazanie gry zespołowej. Widać, że obóz i praca trenera Mateusza owocują. Widać, że jesteśmy coraz bardziej zgraną drużyną. Kolejne spotkanie już w piątek z Unią Kosztowy.

DO BOJU GKS!!!!!

Brawo KACZOR ( Szymon Kurek ) - pierwszy mecz i 5 bramek !!!!!!

GKS KATOWICE II - ROZWÓJ KATOWICE II 9:0

Bramki - Szymon Kurek (2, 33,51, 53, 60 ) Oliwier Jarosz ( 20 ) Alex Kartaszow ( 27 ) Krzysztof Łapot ( 46 ) Maciej Wrona ( 55 ).