GKS Katowice - Siemianowiczanka 12:0

Czwarta kolejka ligowa, to kolejne wysokie zwycięstwo. Do meczu przystąpiliśmy jako faworyt. Po trzech kolejkach zajmowaliśmy wysokie 3 miejsce a nasz przeciwnik nie wygrał jeszcze meczu. Gra od samego początku była kontrolowana przez nas zespół. Szybko zdobyta bramka w 3 minucie przez Oliwiera Jarosza jeszcze bardziej nas poniosła do przodu. Gra toczy się w większości pod bramką przeciwnika, tylko od czasu do czasu przenosimy sami ją na własną połowę i rozgrywamy z Patrykiem żeby go trochę rozruszać. Kolejne bramki zdobyli Alex, Kaczor podający Maciek, Nicolas podający Kaczor, Michał, Alex  podający Krzysiu.  Wynikiem 6:0 zakończyła się pierwsza połowa.

Na przerwie uwagi przekazuje Trener Mateusz. Jak zawsze dużo uwag ma pod kątem wykończenia akcji. Gramy ładnym podaniem wychodząc z tyłu, a przed strzeleniem na bramkę przeciwnika zawsze coś kombinujemy.

Druga połowa to podobna gra i styl jak w pierwszej. Nawet zdobywamy tyle samo bramek. Na 7:0 bramkę zdobywa Kaczor . Kolejne bramki to Kaczor po długim wybiciu Patryka dokonał tylko formalności umieszczając piłkę w bramce, Kaczor podający Alex, Alex, Kaczor podający Krzysiu, Alex.

Bramki - Szymon Kurek ( 19, 40, 44, 50, 55 ) Alex Kartaszow ( 8, 27, 53, 57 ) Oliwier Jarosz ( 3 ) Nicolas Patel ( 23 ) Michał Pardela ( 25 )