II Miejsce w Krakowie

II MIEJSCE W KRAKOWIE

W turnieju ARMADA CUP rozgrywanym na boiskach Bronowianki nasza drużyna zajęła bardzo dobre II miejsce.

W grupie spotkaliśmy się z takimi zespołami jak Gwiazda Ruda Śląska, Pcimianka Pcim i z gospodarzami Football Academy.

GKS GieKSa Katowice - Pcimianka Pcim 6:2

Bramki - Krzysztof Łapot x2, Szymon Kurek x2, Aleks Kartaszow i Oliwier Jarosz

GKS GieKSa Katowice - Gwiazda Ruda Śląska 1:3

Bramki Aleks Kartaszow

GKS GieKSa Katowice - Football Academy 11:0

Bramki - Szymon Kurek x3, Krzysztof Łapot x3, Aleks Kartaszow x2, Oliwier Jarosz x2, Wiktor Kostka.

Z grupy wychodzimy z pierwszego miejsca i w półfinale gramy z Garbarnią Kraków. W meczy przeważamy od samego początku i pewnie wygrywamy 2:0

GKS GieKSa Katowice - Garbarnia Kraków 2:0

Bramki - Aleks Kartaszow, Krzysztof Łapot

Jesteśmy w finale i spotykamy się z drużyną Rekordu Bielsko Biała, która w półfinale pokonała Gwiazdę Ruda Śląska 2:0

Mecz finałowy to bardzo dobre spotkanie. Emocję na boisku i u zgromadzonych kibiców. Oba zespoły pokazały bardzo dobrą grę i walkę o mistrza turnieju. Niestety po wyrównanym pojedynku drużyną lepszą i zwycięzcą całego turnieju zostaje drużyna z Bielska. Gratulację!

GKS GieKSa Katowice - Rekord Bielsko Biała 0:1

1. Rekord Bielsko Biała