II Miejsce w Krapkowicach

II Miejsce w Turnieju SPIDERS CUP.

W sobotę 18 czerwca nasza drużyna zagrała w Krapkowicach Turniej SPIDERS CUP. Pierwszy mecz graliśmy z Piastem Strzelce Opolskie. Niestety mecz nie układał się na początku po naszej myśli. Zawsze pierwsze mecze mamy ciężkie, brak koncentracji spowodował że przegrywamy go 4:2. W końcówce zaczęliśmy grać swoje ale zabrakło nam czasu żeby odrobić stratę. Jak się na koniec okazało był to mecz przegrany ze zwycięzcą całego turnieju. Kolejne mec...ze to już nasz gra, pokazanie tego co umiemy najlepiej. Zagraliśmy drużynowo i to zaowocowało zwycięstwami. Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce w turnieju, a nasz zawodnik Krzysztof Łapot jest najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

GKS GieKSa Katowice – Piast Strzelce Opolskie 2:4 ( Aleks Kartaszow x2 )

GKS GieKSa Katowice – Spiders I Krapkowice 4:1 ( Oliwier Jarosz x2, Aleks Kartaszow, Bartek Popenda )

GKS GieKSa Katowice – S.C. Łubniany 7:1 ( Bartek Popenda x3, Aleks Kartaszow, Krzysztof Lapot, Oliwier Jarosz, Mikołaj Jaguś )

GKS GieKSa Katowice – Spiders II Krapkowice 6:0 ( Aleks Kartaszow x3, Bartek Popenda x2, Oliwier Jarosz )

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – KRZYSZTOF ŁAPOT

SKŁAD – Patryk Krzyżek, Wiktor Kostka, Bartek Popenda, Mateusz Pietrowski, Maciek Wrona, Julia Raczyńska, Krzysztof Łapot, Oskar Ceglarek, Aleks Kartaszow, Oliwier Jarosz, Nicolas Patel, Mikołaj Jaguś.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Piast Strzelce Opolskie