Kolejne 3 punkty w rozgrywkach ligowych

W piątym meczu ligowym dopisujemy kolejne 3 punkty. Dzisiaj rozegraliśmy mecz wyjazdowy z FC Katowice. Kolejny raz zaczynamy mecz w roli faworyta. Taki układ w tabeli ligowej zobowiązuje, ale też niektórym dostarcza dodatkowego stresu. Mecz rozpoczynamy niepewnie, co przeciwnik w jednej z sytuacji po błędach w obronie wykorzystuje i zdobywa prowadzenie. Było to pierwsze i ostatnie prowadzenie gospodarzy w tym meczu. Zaczynamy spokojniej układać akcję, co owocuje bramkami. Zdobywamy ich, aż 8 i pierwsza połowa kończy się wynikiem 8:1 dla GKS Katowice.

Druga połowa zaczyna się bardzo źle dla naszego zespołu. Tracimy dwie bramki i wynik robi się 8:3 dla GKS. Mamy przewagę z pierwszej połowy i to nas uspokaja. Do końca spotkania nie dajemy już przeciwnikowi dojść do akcji podbramkowych i my zdobywamy kolejne bramki. Mecz kończy się wynikiem 11:3 dla GKS Katowice.

Trener Mateusz nie jest do końca zadowolony. Wynik wszystkich nas cieszy, ale założenia jakie drużyna dostała od Trenera w szatni nie do końca zostały wykonane. Wierzymy, że w następnym meczu, a jest już w poniedziałek wszystko co powie Trener zostanie wykonane na boisku.

FC Katowice - GKS Katowice 3:11

Bramki: Szymon Kurek ( 15" 18" 25" 29" 47" ) Nicolas Patel ( 20" 58" ) Krzysztof Łapot ( 21" ) Michał Pardela ( 23" ) Aleks Kartaszow ( 30" ) Oliwier Jarosz ( 58" )

Cieszymy się że tak wiele zawodników zdobywa bramki w naszej drużynie, ale gratulacje dla naszego super snajpera KACZORA ( Szymon Kurek ) który w dzisiejszym spotkaniu zdobył ich aż 5 i ma już na swoim koncie zdobyte w pięciu meczach 20.

DO BOJU GKS!