Pewne zwycięstwo ligowe

W VI kolejce ligowej pewnie pokonujemy drużynę Kamionki 13:2. Nasza drużyna kolejny raz występuję w roli faworyta tych rozgrywek i nie zamierza zwalniać tępa. W meczu pokazaliśmy bardzo ładną grę zespołową. W końcu zagraliśmy podaniem od początku do końca. Składne akcje przyniosły zamierzony efekt o którym Trener powtarzał od kilku meczy. Wysoka wygrana może cieszyć bo bramki były bardzo ładne. Szybkie podania, waleczność i gra do końca. To co chcemy oglądać i to co zawodnicy uczą się na treningach. Cała drużyna zasługuje na pochwałę, ale dodatkowe słowa uznania należą się w tym meczu dla Julki która walczyła o każdą piłkę. W sytuacjach zagrożenia potrafiła zachować się jak profesjonalny zawodnik i bez problemu odbierała piłki przeciwnikowi. Brawo za walkę!

GKS Katowice - Kamionka Mikołów 13:2

BRAMKI - Nicolas Patel (9); Szymon Kurek (12); Aleks Kartaszow (22); Alex Kartaszow (26) asysta Michał; Aleks Kartaszow (31) asysta Julka; Szymon Kurek (39); Krzysztof Łapot (44) asysta Kaczor; Oliwier Jarosz (45) asysta Kaczor; Szymon Kurek (46) asysta Michał; Krzysztof Łapot (47); Szymon Kurek (52) asysta Aleks, Szymon Kurek (55); Szymon Kurek (57).

Widać że nasz super snajper Kaczor również nie zwalnia tępa. W spotkaniu z Kamionką zdobył 6 bramek i ma już ich na swoim koncie 26 w tych rozgrywkach. Na drugim miejscu jest Aleks z dorobkiem 15 bramek.

DO BOJU GKS!