Bądź Następny Turniej Staniątki

Turniej Bądź Następny Staniątki

28 czerwca nasza drużyna zagrała w Ogólnopolskim Turnieju Bądź Następny w Staniątkach. W turnieju udział wzięło 20 zespoły. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy. Gieksa znalazła się w grupie z RAP Rdomsko, STS III, Krakus Nowa Huta i ABC Bochnia. W rozgrywkach grupowych odnieśliśmy trzy zwycięstwa i jeden remis. Z fazy grupowej wychodzimy z pierwszego miejsca.

GKS GieKSa Katowice – ABC Bochnia 3:0 ( Aleks Kartaszow x2, Maciej Wrona )

GKS GieKSa Katowice – STS III 3:0 ( Aleks Kartaszow, Bartek Popenda, Krzysztof Łapot )

GKS GieKSa Katowice – Krakus Nowa Huta 1:1 ( Krzysztof Łapot )

GKS GieKSa Katowice – RAP Radomsko 5:0 ( Krzysztof Łapot x2, Aleks Kartaszow, Maciej Wrona, Szymon Kurek )

Rozpoczyna się faza pucharowa. Teraz każdy przegrany mecz to pożegnanie się z turniejem. W 1/8 gramy z drużyną Didi Gol Rabka Zdrój i pewnie awansujemy do kolejnej rundy.

GKS GieKSa Katowice – Didi Gol Rabka Zdrój 6:0 ( Krzysztof Łapot x2, Bartek Popenda x2, Szymon Kurek, Wiktor Kostka ).

W ćwierć finałach wpadamy na bardzo dobrą drużynę AP 21. Wiemy że będzie to ciężkie spotkanie, ale do meczu przystępujemy bardzo skoncentrowani. Gramy dobre spotkanie, lecz przeciwnik postawił bardzo wysoko poprzeczkę i niestety przegrywamy mecz i odpadamy z turnieju.

Rozegraliśmy dzisiaj bardzo dobre zawody, powiedział Trener Kąkol. Na 6 rozegranych meczy mamy cztery zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka. Widać że ciężka praca na treningach przynosi założone efekty.

Młodzi Gieksiarze mogli jeszcze skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatora ( dmuchana zjeżdżalnia, piłkarzyki, basen z kulkami oraz konkursy ).

Po powrocie wszystkim należą się zasłużone wakacje. Po bardzo dobrze przepracowanym okresie odpoczywamy i spotykamy się w sierpniu.