Zakończenie sezonu

Zakończenie Sezonu

Drużyna GKS GieKSa Katowice rocznik 2005 zakończyła rozgrywki w V Lidze okręgowej E1 Orlik.

Po 14 kolejkach zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce w klasyfikacji końcowej.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Jakub Kurtok – 3

Maciek Wrona – 2

Mikołaj Jaguś - 2

SKŁAD DRUŻYNY WYSTĘPUJĄCEJ W LIDZE- Patryk Krzyżek, Oliwier Jarosz, Mateusz Pietrowski, Julia Raczyńska, Oskar Ceglarek, Wiktor Kostka, Krzysztof Łapot, Aleks Kartaszow, Maciej Wrona, Mikołaj Jaguś, Szymon Kurek, Bartek Popenda, Nicolas Patel, Jakub Kurtok, Mateusz Wózik, Mateusz Korzeniewski, Maks Teodorowski.

Oficjalne zakończenie sezonu odbyło się w sobotę 25 czerwca na boisku Kolejarz. Była wspólna gierka, grill i wręczenie medali dla każdego zawodnika oraz statuetki dla Króla Strzelców. Zawodnicy również wręczyli prezent Trenerowi za jego wielką cierpliwość do nich, zaangażowanie i poświęcenie jakie wkłada w każdy trening, mecz.