II Kolejka ligowa

W drugiej kolejce ligowej zagraliśmy wyjazdowe spotkanie z Unią Kosztowy. Przeciwnik nam nie znany, gdyż wcześniej nie mieliśmy okazji zmierzyć się na jakimkolwiek meczu.

Gospodarze bardzo dobrze przygotowali się do tego meczu. Bardzo szczegółowo przeanalizowali nowe przepisy ŚZPN i zaznaczyli ,że auty wprowadzamy do gry nogą. Niestety nie znaliśmy wcześniej ,że jest taka możliwość, bo zawsze na boisku wznawia się ręką. Jeżeli są takie przepisy to można je wprowadzać, lecz kto to wymyślił nigdy chyba nie miał styczności z piłką nożną.

Mecz zaczął się bardzo nerwowo. Goście wspierani przez komplet publiczności przystąpili do ataku. Szybko zdobyli trzy bramki. Musieliśmy się trochę pozbierać i zacząć grać swoje. Nie było to łatwe, bo sędzia był również zestresowany i prawie nic nie widział na boisku. Dopiero w 22 minucie nasz super snajper Kaczor ( Szymon Kurek ) zdobył bramkę na 1:3. Tak też zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa to kolejne ataki gospodarzy. Tracimy bramkę na 4:1. Mamy kilka okazji i jedną z nich wykorzystuje Kaczor. Strzela na 2:4. Gra na boisku jest bardzo ostra. Co chwilę zawodnicy leżą na boisku, z coraz poważniejszymi kontuzjami. Sędzia w dalszym ciągu nie jest w stanie zapanować nad tym co się dzieje. Niestety tracimy kolejne bramki i mecz kończy się wynikiem 6:2 dla drużyny gospodarzy.

Gospodarze zagrali bardzo dobrą piłkę, niestety sędzia i niektóre osoby z publiczności zepsuły obraz całego spotkania. Nasz zespół bardzo dzielnie walczył i nie odpuszczał walki. Brawo drużyna za walkę. Teraz jeszcze bardziej będziemy zmotywowani do rewanżu i pokazania ,która drużyna jest lepsza!

Unia Kosztowy - GKS Katowice 6:2

BRAWO DLA NASZEGO SNAJPERA KACZORA - 2 mecze 7 trafień!!!!

DO BOJU GKS!!!!!