Wysoka wygrana GKS

W III kolejce VI LIGA KATOWICKA ORLIKÓW STARSZYCH 2005 (E1) gr. B nasz zespół zmierzył się z Victorią Katowice. Goście poprzednie dwa mecze wysoko przegrali i wiedzieliśmy, że mecz będzie choć trochę łatwiejszy od poprzedniego. Trener też chciał w tym meczu trochę przećwiczyć stałe fragmenty gry oraz zmianę pozycji.

Rozpoczęła się pierwsza połowa. Nasza przewaga była bardzo widoczna. Szybko zdobyte bramki pozwoliły nam na realizowanie założeń Trenera. Wynik do przerwy to 9:1 dla nas. Na przerwę schodzimy w bardzo dobrych humorach. Krótka rozmowa i zaczynamy drugą połowę. Gra wygląda inaczej niż to zakładaliśmy. Atakujemy całą drużyną, a to nie było zakładane przez Trenera. Strzelamy kolejne bramki, ale gra może się kibicom nie podobać. Wygrywamy cały mecz 19:1. Gratulacje, ale tak jak Trener po zakończonym meczu mówił jesteśmy drużyną i nie gramy indywidualnie.

GKS KATOWICE – VICTORIA KATOWICE 19:1

Bramki – Alex ( 1 minuta ); Alex ( 3 minuta asysta Kaczor ); Krzysiu ( 10 minuta asysta Kaczor ); Kaczor ( 16 minuta ); Kaczor ( 18 minuta ); Nicolas ( 19 minuta asysta Krzysiu ); Michał ( 23 minuta ); Krzysiu ( 26 minuta asysta Michał ); Nicolas ( 27 minuta ); Alex ( asysta Oliwier ); Alex ( 36 minuta ); Alex ( 38 minuta asysta Julka ); Krzysiu ( 48 minuta ); Alex ( 51 minuta ); Oliwier ( 53 minuta asysta Kaczor ); Oliwier ( 54 minuta ); Krzysiu ( 55 minuta asysta Julka ); Kaczor ( 59 minuta asysta Oliwier ); Krzysiu ( 60 minuta asysta Oliwier ).

W bramce GKS w zastępstwie chorego Patryka zagrał Maciek Wrona. Dzięki Maciek za to, że możemy na ciebie liczyć.

Uznanie należy się również naszemu rywalowi drużynie Victorii Katowice za pokazanie ducha walki. Drużyna przegrywa bardzo wysoko, ale gra do końca i się nie poddaje. Życzymy powodzenia w dalszych meczach.